Сезонне зберігання шин Hakka-Hotel

Hakka-Hotel - що це таке?

Hakka-Hotel - це послуга сезонного зберігання шин, яку пропонують Шинні Центри VIANOR своїм клієнтам під час сезонної перекомплектації автомобіля шинами. В цей період клієнти можуть залишити свої придатні до експлуатації шини на сезонне зберігання в Шинному Центрі до настання наступного сезону.

Як це працює?

Для оформлення послуги сезонного зберігання продавець Шинного Центру заповнює в двох екземплярах Договір сезонного зберігання шин, в якому вказані всі умови зберігання, а також Акт прийому-передачі шин, в якому вказується детальна інформація про шини, що залишаються на зберігання (їх марка, модель, розмір, стан та ін.). Після цього кожна шина опломбовується пломбою з унікальним номером, що унеможливлює несанкціоновану експлуатацію шини під час зберігання або її заміну на іншу. Непомітна заміна пломби також неможлива, оскільки унікальний номер пломби заноситься до Акту приймання-передачі шин, копія якого залишається у клієнта. Далі шини передаються на зберігання на склад, де підтримуються належні умови для їх правильного зберігання (температура, вологість та ін.).

Інші умови сезонного зберігання

Строк зберігання шин кратний цілому місяцю. Мінімальний строк зберігання - 3 (три) місяці. Максимальний оплачений строк зберігання - необмежений. Приблизно за тиждень до закінчення строку зберігання, вказаного в Договорі, продавець Шинного Центру VIANOR телефонує клієнту і погоджує з ним зручний час для повернення шин. Якщо клієнт вирішить забрати шини до закінчення обумовленого в Договорі строку зберігання, він має повідомити Шинний Центр про свій намір за дві доби до бажаної дати повернення шин. При достроковому поверненні шин різниця в оплаті не повертається. Щоб отримати шини зі зберігання,  клієнту необхідно мати при собі Договір на сезонне зберігання, Акт приймання-передачі та посвідчення особи. Якщо клієнт вирішить не забирати свої шини, Шинний Центр буде зберігати їх понадстроково ще два місяці після закінчення домовленого з клієнтом строку зберігання, після чого шини будуть реалізовані чи утилізовані.

Вартість послуги

Послуга сезонного зберігання є платною. Рекомендована ціна послуги - від 10 до 20 грн. за одну шину на місяць, в залежності від регіону та Шинного Центру. Дізнатися точну ціну на послугу Ви можете зателефонувавши беспосередньо до найближчого Шинного Центру VIANOR.