Належне зберігання

varastointi.jpgПравильне зберігання може сповільнити процес зносу шин

 1. Температура
  Температура у приміщенні зберігання повинна бути нижче 77°F (25°С). Бажано, щоб у самому приміщенні було темно, а температура була нижче 59ºF (15°С). Якщо температура буде більшою за 77°F (25°С) або нижчою за 32ºF (0ºС), властивості гуми можуть змінюватися, що буде впливати на термін експлуатації шини. Зберігання у прохолодному приміщенні не має негативного впливу на гумові вироби.
 2. Вологість
  Слід уникати занадто високої вологості. Вологість повітря у приміщенні зберігання не повинна призводити до появи конденсату на шинах. Шини не повинні попадати під дощ, бризки, тощо.
 3. Світло
  Шини потрібно захищати від світла, особливо від прямих сонячних променів та інтенсивного штучного освітлення з високим вмістом ультрафіолету.
 4. Кисень та озон
  Озон сильно погіршує якість шин. У складському приміщенні не повинно бути пристроїв, що виробляють озон, наприклад флуоресцентних і ртутних ламп, високовольтного електрообладнання, електродвигунів та інших електроприладів, які можуть іскрити і спричиняти безшумні електричні розряди.
 5. Деформація
  Шини по можливості треба зберігати в їх нормальному стані, без деформацій, щоб вони не були стиснуті або розтягнуті. Суттєві зміни форми шини, що виникають під час тривалого зберігання, можуть призвести до розриву шини при її накачуванні.
 6. Розчинники, масло, жири і тепло
  Шини треба особливо захищати навіть від короткочасного контакту з розчинниками, маслами або жирами. Шини також потрібно захищати від джерел інтенсивного світла та іскор від електрозварювання.
 7. Поводження з шинами
  Під час операцій із шинами на складі ніколи не кидайте їх із висоти більшої за 4,9 футів (1,5 м). Падіння на борт може призвести до пошкодження шини. Як правило, внаслідок такого падіння борт гнеться. Якщо ви знайдете шину з погнутим бортом, ми не рекомендуємо встановлювати таку шину на диск.