Збільшіть термін експлуатації шин

Забезпечте максимальний пробіг

Стан ваших шин є важливим для безпеки руху. Наступні п'ять золотих правил допоможуть вам забезпечити максимальний пробіг, а також більш тривалу та безпечну експлуатацію ваших шин.

  1. pidenna-kayttoikaa.jpgРегулярно перевіряйте тиск у шинах. Нерівномірний тиск у шинах впливає на якість керування автомобілем і спричиняє нерівномірне зношення гуми.
  2. Перекидайте шини з передньої вісі на задню і навпаки після кожних 5 000–10 000 км (3 000–6 000 миль), оскільки у різних положеннях шини стираються по-різному. Під час такого перекидання шин не забувайте перевірити тиск у шинах.
  3. Переконайтеся, що ви встановлюєте шини у правильному напрямку обертання у відповідності до позначки на боці шини. Якщо шини встановлено проти зазначеного напрямку обертання, якість їх роботи не буде оптимальною за всіх умов.
  4. Керуйте автомобілем спокійно, без ривків. Різке гальмування та заноси зменшують терміни експлуатації шин і це особливо актуально для шипованих шин.
  5. Під час заміни шин перевірте нерівномірність зношення своїх старих шин. Правильно встановлені шини при обережній їзді стираються рівномірно. Якщо ваші шини зношені нерівномірно, то зверніться на професійне СТО, де вам виміряють кути встановлення коліс, а також встановлять і відбалансують шини.