Перевіряйте внутрішній тиск у шині

rengaspaineet.jpg

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Тиск завжди вимірюється тільки у холодних шинах.

Температура значним чином впливає на зміну тиску в шині. Температура в теплому гаражі може бути на 86°F (30°С) вище, ніж на вулиці. Якщо виміряти тиск у гаражі, він буде занадто низьким для температури назовні.

Приклад: Температура в гаражі становить 68°F (20°С), а температура на вулиці — 14°F (-10°С), якщо тиск відрегулювати у гаражі, то тиск у шинах буде на 4,35 фунтів на квадратний дюйм вище за показник, який рекомендовано для забезпечення належного рівня тиску у відповідності до температури навколишнього середовища.

Вплив температури на тиск шин у легкових автомобілях приблизно становить 1,45 фунтів на квадратний дюйм/14ºF (-10ºС).Окрім того, щоб правильно відрегулювати тиск у шинах, слід також перевірити правильність встановлення однонаправлених шин. Стрілка на боці шини вказує на напрямок обертання.

Для збільшення строку служби автомобільних шин, передні і задні шини можна переставляти з однієї вісі на іншу кожні 3 000–6 000 миль (5 000–10 000 км).

В результаті шини стиратимуться рівномірно, і їх ступінь зношення не буде значно відрізнятися

Ми рекомендуємо попередньо обкатувати зимові шини з маркуванням M+S, тобто уникати різких прискорень та гальмувань протягом перших 300 миль (500 км). М'яке гальмування збільшує строк служби шипів: шипи надійно встають на своє місце і залишаються на шинах.