Шипована шина

Nokian Hakkapeliitta LT3

Nokian Hakkapeliitta LT3

I accept the Terms of Service

Зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 створена спеціально для легких вантажівок. Шина забезпечує чудове зчеплення та стійкість при керуванні в поєднанні з міцною конструкцією та довговічністю використання. Nokian Hakkapeliitta LT3 призначена для експлуатації в складних зимових умовах, надійна та безпечна на зледенілих дорогах і засніжених ділянках.

  • МІЦНІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИ ВЕЛИКИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
  • БОКОВИНИ ПОСИЛЕНІ АРАМІДОМ
  • ПЕРШІ У СВІТІ ШИПИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МАКСИМАЛЬНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ ЗАВДЯКИ СТІЙКОСТІ ПРОТИ КОРОЗІЇ, ЩО ВИКЛИКАНА СІЛЛЮ НА ДОРОГАХ

Найбільш важливою характеристикою шини Nokian Hakkapeliitta LT3 є застосування оновленої технології шипування. Нова концепція шипування Arctic stud concept використовує абсолютно нову форму шипа і матеріал корпусу, що подовжує термін служби шин при експлуатації в зимових умовах зі значним навантаженням. Шипи виготовлені з нержавіючої сталі, що робить шину більш «стильною» і функціональною. Шипи з нержавіючої сталі мають високу корозійну стійкість, що значно подовжить строки експлуатації шин на посипаних сіллю дорогах. Шипи з нержавіючої сталі забезпечують неперевершений рівень зчеплення на зимовій дорозі і керованість шин, до того ж покращують їх зовнішній вигляд.