Літні шини

Nokian Hakka Blue SUV

Nokian Hakka Blue SUV

I accept the Terms of Service

Нові шини Nokian Hakka Blue SUV від Nokian Tyres – це шини для позашляховиків, що здатні витримувати великі навантаження і дозволяють економити пальне. Правильний вибір для водіїв, які цінують ефективний і безпечний рух, і разом з тим, хочуть насолоджуватися перевагами своїх позашляховиків як на лісових, так і на міських дорогах.  

Ультранадійність: технологія Nokian Aramid Sidewall

  Nokian Aramid Sidewall - спеціальна технологія, яка посилює боковини шини. Гумова суміш боковини містить у своєму складі ультра-міцне арамідне волокно. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній індустрії та військової промисловості. Арамідне волокно робить боковини більш міцними, посилює стійкість до несподіваних ударів і порізів, які можуть легко пошкодити шину і призвести до зупинки автомобіля.   Зносостійкість шини Nokian Hakka Blue SUV була підвищена за допомогою гумової суміші, що протистоїть зношуванню, спричиненому грубим дорожнім покриттям. «Видалячі» каміння у головних канавках протектора запобігають застряганню каменів у канавках і шашках протектора, що, у свою чергу, підвищує міцність шин. Ця інновація також знижує кількість каменів, які вилітають з-під коліс автомобіля, що порадує інших учасників дорожнього руху.  

Приємне водіння як на високих швидкостях, так і по піщаних дорогах

  Асиметричний малюнок протектора inside-outside підвищує комфорт при водінні і дозволяє шині точно реагувати на рухи керма.   Концепція Smooth rolling – це новітня технологія, що поєднує низький опір коченню та надійне управління на високих швидкостях.   Додатковий комфорт при русі надає дизайн поздовжніх ребер протектора у вигляді напівсферичних порожнин, що за своїм виглядом нагадує профіль м'яча для гольфу. Інновація має назву Silent Groove Design, яка знижує рівень шуму всередині салону та зменшує зовнішній шум шин під час руху. Технологія знижує опір повітря та сприяє охолодженню поверхні шини, що, у свою чергу, покращує зносостійкість.   Похилі і прямокутні ґрунтозачепи були розроблені для внутрішньої плечової зони для водіння по піщаних дорогах та інших м'яких дорожніх покриттях. Ґрунтозачепи чіпляються за поверхню дороги, покращуючи зчеплення при розгоні і гальмуванні.  

Інновації для запобігання акваплануванню: розширені канавки Trumpet Grooves і канавки Hydro Grooves

  Кілька інновацій забезпечують додаткову безпеку при водінні в дощову погоду, характерну для країн зі складними кліматичними умовами. Кулеподібні канавки Trumpet Grooves накопичують воду з плями контакту шини з дорогою, прискорюють відведення води з головних канавок до поперечних та максимізують зчеплення навіть на мокрих від дощу дорогах.   На поздовжніх ребрах у центральній зоні протектора розташовані глибокі діагональні канавки Hydro Grooves. Канавки Hydro Grooves відкриті з одного боку і стабілізують керованість. При цьому дана технологія ефективно запобігає акваплануванню, збираючи воду та спрямовуючи її в поздовжні канавки.  

Крок уперед для забезпечення надійного зчеплення на мокрій дорозі та паливної економічності

  Nokian Hakka Blue SUV досягла великого прогресу в зчепленні на мокрій дорозі, запобіганні акваплануванню та зниженні опору коченню. У гумовій суміші протектора нового покоління Blue Coral Silica використовується схожа на корал молекулярна структура (поєднання силіки та функціональної гумової суміші), що розширюється, для підсилення жорсткості елементів малюнка протектора. Це дає водієві точне відчуття керма.   Нова гумова суміш Blue Coral Silica спеціально створена для складних кліматичних умов, де великі перепади температури є нормою. Шина Nokian Hakka Blue SUV забезпечує чудове зчеплення на сухій та мокрій поверхнях. Шина має відмінну зносостійкість і зберігає свої властивості протягом усього терміну експлуатації.