Літні шини

Nokian Hakka Blue

Nokian Hakka Blue

I accept the Terms of Service

  • Унікальні зчеплення і рівень безпеки на мокрій дорозі
  • Точна і стабільна їзда у швидко мінливих погодних умовах
  • Комфорт і економічність з весни до осені

  Високопродуктивні літні шини Nokian Hakka Blue майстерно долають будь-які погодні умови мінливого літа. Розроблена спеціально для північних доріг, новинка сімейства літніх шин Hakka пропонує найкраще зчеплення і точне управління у найбільш важливий для водіїв момент – на складних мокрих дорогах. Інновації Dry Touch Sipe і Swoop Grooves забезпечують Nokian Hakka Blue відмінне зчеплення з дорогою і в порівнянні зі стандартними літніми шинами скорочують гальмівний шлях зі швидкості 80 км год (50 миль/год) на мокрій дорозі практично на цілий метр.   Ця нова шина, призначена для потужних автомобілів, відрізняється гарною, точною керованістю і пропонує безкомпромісно безпечну їзду з початку весни і до глибокої осені. Екологічність цієї спортивної шини також сприяє комфорту автомобілістів: у Nokian Hakka Blue збережено багато інновацій, впроваджених в її попередниці Nokian Hakka Green, що забезпечують легке обертання новинки і підкреслюють її екологічну сутність. Ця модель демонструє дуже низький опір коченню і, як результат, найменшу витрату палива серед шин свого класу.  

Інновації максимально збільшили зчеплення на мокрій дорозі

За даними досліджень,під час дощу відбувається найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод. Найбільш комфортною для водіння є сонячна погода, що забезпечує суху дорожню поверхню. Але в разі виникнення раптової зливи ймовірність втрати управління різко зростає. При цьому ключовим негативним фактором залишається втрата зчеплення і небезпека аквапланування, що протягом кількох миттєвостей можуть перетворити водія в пасажира.   - Оптимізований контакт з дорожньою поверхнею і покращена конструкція були спрямовані на досягнення максимального зчеплення Nokian Hakka Blue з мокрою дорогою. У роботі над цим показником ми значною мірою використовували високошвидкісну камеру. Останнім штрихом для отримання виключних характеристик зчеплення на мокрій поверхні і здібностей протистояти акваплануванню стали нові інновації, що дозволяють ефективно видаляти воду з плями контакту шини з дорогою, а також адаптована для швидкозмінних північних умов гумова суміш,- розповідає менеджер з розвитку Nokian Tyres Юха Пірхонен.   Інновація Dry Touch Suction Sipe ефективно всмоктує воду з плями контакту, спрямовуючи її в основні канавки шини. Це дозволяє Nokian Hakka Blue досягти максимального контакту з поверхнею під проливним дощем та встановити жорсткий контроль над дорогою. Форма ламелей гарантує відмінні зчіпні властивості шини навіть в процесі зносу: унікальна система Dry Touch Suction Sipe розташована в глибині, а це означає, що при зношуванні шини розмір паз не зменшується, а збільшується.   Для запобігання аквапланування також були розроблені канавки Grooves Swoop – вони розташовані впоперек головних канавок на внутрішній плечовій зоні шини. Ці еліптичні виїмки утримують більше води, оскільки збільшений розмір поперечних канавок. Поперечні канавки також обрізані для того щоб збільшити і прискорити відтік води. Перенесена таким чином з поверхні протектора вода прискорено переміщається по чотирьох широких і відполірованих канавках. Відполіровані канавки також покращують стильний зовнішній вигляд шини.   За результатами порівняльних тестів, проведених Nokian Tyres, Nokian Hakka Blue демонструє гальмівний шлях в 39,5 м (129,6 футів) зі швидкості 80 км/год (50 миль/год). Це до 0,8 м (2,6 футів) менше, ніж стандартні літні шини.  

Екологічна комфортна їзда

Новий склад протектора, що поєднує силіку і масло сосни, спеціально розроблений для швидкісної їзди. Ретельно підібрана комбінація також покращує зчеплення на мокрій дорозі при дуже низьких температурах, якими відрізняється ранній весняний або осінній ранок. Масло сосни, що додається у поєднання, знижує температуру гумової суміші, скорочуючи тертя, викликане міжмолекулярним рухом. Завдяки цьому Nokian Hakka Blue можна сміливо назвати оптимальним вибором для мінливого літа: модель поєднує в собі низький рівень тепловиділення і мінімальний опір коченню. Завдяки новій гумової суміші і малюнку протектора ця нова шина сімейства Hakka займає перше місце у своєму класі за рівнем опору коченню. Nokian Hakka Blue витримує нерівні, вибоїсті дороги, легко обертається, споживає менше палива, а також зводить до мінімуму викиди CO2. Напівкруглі порожнини, що нагадують поверхню м'яча для гольфу, розташовані на стінах поздовжніх ребер шин, забезпечують додатковий комфорт водіння. Ця інновація Silent Groove Design працює на управління рівня шуму всередині і зовні автомобіля. Вбудовані в ребра порожнини впливають на рух повітряного потоку, тим самим розрізаючи звукові хвилі, утворювані стінками поперечних канавок, і перешкоджаючи виникненню неприємного звуку. Дизайн конструкції також зменшує опір повітря і охолоджує поверхню шини, що, в свою чергу, підвищує її зносостійкість.  

Логічна і стабільна у своїй природі

Рішення, втілені в конструкції і дизайні протектора шини Nokian Hakka Blue, були спеціально розроблені для того щоб кинути виклик навантаженню навіть при найвищих швидкостях. Як і в літній шині Nokian Hakka Green, діапазон типорозмірів новинки включає кілька індексів швидкості: V (240 км / ч) і W (270 км / ч).   Типовий для моделей Hakka дизайн зовнішньої і внутрішньої зон протектора підвищує комфорт і керованість автомобіля. Сильне центральне ребро підтримує середню зону протектора, в якій використана більш жорстка гумова суміш. Це забезпечує надійну керованість навіть на високих швидкостях при екстремальних ситуаціях. Плечова зона підтримується нахиленими під кутом в 20 градусів стінками канавок, що забезпечує високий рівень комфорту водіння при проходженні поворотів, зміні смуги руху, обгонів.  

Запатентовані безпека і комфорт

На додаток до розміщеного на ребрі протектора індикатору ступеня зносу шини (DSI - Driving Safety Indicator), запатентованого компанією Nokian Tyres, цей чемпіон по подоланню дощу також оснащений індикатором аквапланування, також розміщеному на поверхні протектора новинки. Символ у вигляді краплі зникає в міру зносу шини, і коли висота протектора зафіксована на рівні 4мм, повідомляє про підвищений ризик аквапланування. Інформаційна ділянка дозволяє залишати замітки про правильний рівень тиску і про місце розташування шини (передня або задня вісь) під час заміни покришок.   Nokian Hakka Blue випускаються для широкого діапазону автомобілів: новинка представлена ​​в 21 типорозмірі від 15 до 17 дюймів. Усі розміри також відзначені XL, тобто вони мають максимальну вантажопідйомність.   Роздрібні продажі нових шин Nokian Hakka Blue розпочнуться навесні 2012 року на ключових ринках збуту компанії: країни Північної Європи, Росії та Україні, а також Казахстан і Білорусь.