Літні шини

Nokian Hakka Black

Hakka-guarantee

Nokian Hakka Black

I accept the Terms of Service

  • Стійка, точна і малошумна
  • Чуйна, легка в керуванні, у тому числі, в екстремальних ситуаціях
  • Чудове зчеплення на вологій поверхні при великих перепадах температур

  Спортивна шина Nokian Hakka Black - професіонал нового покоління для вимогливої їзди, завдяки використовуваній гумовій суміші протектора, багатошаровій будові, нанотехнологіям і протектору, розробленому для швидкісної їзди. Шина без зволікання реагує на найменші повороти керма забезпечуючи безпеку на граничних швидкостях.  

Нова суміш Nordic Intelligent UHP Silica: поліпшені властивості зчеплення з вологою дорогою і керованість

Для шини Nokian Hakka Black розробили суміш протектора Nordic Intelligent UHP Silica, призначену для інтенсивного використання на високих швидкостях. Гумова суміш, що чудово працює при широкому діапазоні температур, покращує зчеплення з мокрою поверхнею, як свіжим весняним ранком, так і прохолодним осіннім вечором. Дотик з дорогою і відчуття керма - абсолютне і передбачуване в будь-яких умовах.  

Дизайн протектора підтримує оптимальні властивості

Сучасний дизайн протектора Nokian Hakka Black удосконалює точність поведінки цієї спортивної шини - (UHP - ultra high performance). Протектор моделі, як і в інших представників сімейства Hakka, має асиметричний малюнок. Міцні зовнішня і внутрішня плечові зони об'єднані блоками, які пов'язані між собою поздовжніми ребрами. Масивні широкі ребра укріплюють шину і зменшують коливання шашкових блоків при їх торканні з дорогою.   Дію поздовжніх ребер, що знаходяться поряд з внутрішніми плечовими зонами, підсилюють глибокі косі канавки, стабілізуючі поведінку шини. У той же час ця інновація, що носить назву Hydro-Grooves, ефективно бореться з акваплануванням, дренажує воду з плями контакту , направляючи її потім в поздовжні канавки. Нововведення забезпечує безпечну їзду в дощову погоду. Від небезпеки аквапланування захищають також швидкісні відвідні канавки, сформовані поперечно головним канавкам в зовнішній плечовій зоні.  

Покращено комфрт і зносостійкість

Комфорт шини Nokian Hakka Black при їзді збільшують напівсферичні порожнини в стінках подовжніх ребер протектора, за своїм зовнішнім виглядом нагадують поглиблення на поверхні м'яча для гольфу. Інновація носить назву Silent Groove Design, вона зменшує завихрення повітря, що обмежує виникнення шуму зовні і всередині салону автомобіля під час руху.   Міцна і зносостійка Nokian Hakka Black впевнено проходить також ділянки доріг, які в поганому стані. Для додаткової безпеки на шині оновлено і захист диска, що захищає бортову зону від пошкоджень.  

Оновлені індикатор зносу та інфо-ділянка

На протекторі новинки можна знайти звичний для виробів Nokian Tyres запатентований індикатор зносу протектора, що показує залишкову глибину його канавки (DSI - Driving Safety Indicator). Нововведенням в останньої моделі є простота використання індикатора. На боковині шини знаходиться стильний логотип Hakka ID, на якому зазначено, що Nokian Hakka Black розроблена з урахуванням умов на суворих північних дорогах.