Про Vianor

VIANOR - найбільша мережа Шинних Центрів у країнах Північної Європи, Балтії та СНД. До неї входять більше ніж сімсот Шинних Центрів, розташованих у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Швейцарії, Україні, Росії, Казахстані та США. Частина Шинних Центрів належать засновнику VIANOR - компанії Nokian Tyres plc, решта входять до складу мережі на умовах франчайзингового партнерства. У всіх Шинних Центрах VIANOR компанія Nokian Tyres намагається створити найсприятливіші умови для зручного вирішення будь-яких питань, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням шин. Окрім цього, Шинні Центри VIANOR пропонують додаткові автомобільні товари та послуги, які також можуть стати у пригоді клієнтам Шинних Центрів.

Окрім легкових Шинних Центрів VIANOR для легкових автомобілів, під час розвитку мережі в Україні виникли ще дві додаткові концепції: VIANOR TRUCK – для вантажних автомобілів, та VIANOR INDUSTRIAL – для спецтехніки.

Перший Шинний Центр VIANOR в Україні відкрився 17 липня 2007 року в Запоріжжі, а на сьогодні мережа VIANOR в Україні нараховує 100 Шинних Центрів, з них легкових VIANOR – 84, вантажних VIANOR TRUCK – 13, спеціальних VIANOR INDUSTRIAL – 3.

В планах засновника мережі – компанії Nokian Tyres plc – розвиток мережі до загальної кількості 1500 Шинних Центрів VIANOR станом на кінець 2015 року.